Crime Squad India Driving Game

Android için Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 34 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Games2win.com
Android işletim sistemine sahip tüm cihazlarınızda kullanabileceğiniz Crime Squad India Driving Game uygulaması sayesinde birbirinden güzel ve eğlenceli araçlarla hindistan sokaklarında harika bir yarış yapabileceğiniz heyecan dolu bir oyun ile vakit geçi

Android işletim sistemine sahip tüm cihazlarınızda kullanabileceğiniz Crime Squad India Driving Game uygulaması sayesinde birbirinden güzel ve eğlenceli araçlarla hindistan sokaklarında harika bir yarış yapabileceğiniz heyecan dolu bir oyun ile vakit geçireceksiniz.

Hindistan sokaklarında farklı bir davayı çözmek için 7 farklı araçla iz sürecek ve yarışın heyecanını yaşayacaksınız. En iyi otobüsleri kullanacak ve en iyi taksilerle sokaklarda gezeceksiniz. İşlenen suçlara karşı mücadele edecek ve ekibin bir parçası olacaksınız. Yeni görevlerle bütün görevlerin üstesinden gelin ve kazanan siz olun.

Araba yarışını seven ve farklı bir heyecan yaşamak isteyen herkesin oynayabileceği bu uygulama ile oldukça keyif alacak ve farklı araçları kullanmak size ayrı bir heyecan verecektir. Her yaştan kullanıcının rahatlıkla oynayabileceği bu uygulamayı mutlaka denemeli ve sokaklardaki suçluları yakalamaya başlamalısınız.

Daha Fazla Göster
Crime Squad India Driving Game indir